canadian pharmacy online

Podaruj sobie gamę przeróżnych emocji za pomocą obrazów.

admin, 03 September 2013, Brak komentarzy
Kategorie: Artykuły
Tagi: , , , , ,

W pogoni za lepszym życiem i poprawą jakości naszej egzystencji, staramy się udoskonalać wszystko to, wśród czego się poruszamy i co wpływa na poziom naszego życia. W związku z powyższym, interesujemy się wyglądem zewnętrznym, wykonujemy odpowiedni wysiłek fizyczny, aby nasze ciało wyglądało estetycznie i na zadbane, oddajemy się rekreacji, ale również edukacji, bytowaniu ze sztuką, zajmujemy się, zarówno miłym dla oka ale i równie funkcjonalnym, urządzeniem wnętrz. Dzisiaj natomiast, stajemy przed nową możliwością, która pozwoli zarówno na zaspokojenie naszych artystyczno-wizualnych potrzeb, jak i uświetni oraz urozmaici każdy pokój, nawet najbardziej wymagającej osoby.

Sklep z obrazami »

Galeria rzeźbiarza i malarza Mariana Gołogórskiego to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno, formę i artystyczną kreację. Tam bowiem zetkniemy się z innowacyjną propozycją zakupu grafiki cyfrowej prac dzieła Mariana Gołogórskiego i jego młodszej, acz równie utalentowanej koleżanki- artystki Loli Fischer. Mistrz akwareli ale i równie wyśmienity projektant i rysownik, zachwyca i przyciąga mocą barw i fantazyjną, delikatną kreską kolorów, które zaskakują swoją intensywnością oraz sposobem ich zestawiania. Czemu się jednak dziwić, człowiek z gór, niczym niezmącona wolność i kreacja uchwycone w postaci aktów i aniołów. Swoboda, piękno, harmonia i nieskrępowanie tak pokrótce można określić dzieła Mariana Gołogórskiego. Jeśli natomiast dodamy do tego wgląd w cały dorobek artysty, którego przygoda ze sztuką zaczęła się w latach siedemdziesiątych i nieprzerwanie z taką samą pasją trwa do dzisiejszego dnia, uświadomimy sobie, ze oto stanęła przed nami nie lada sposobność nabycia czegoś wielkiego i unikalnego.

Kim natomiast jest Lola Fischer? To artystka młodego pokolenia, która zdołała jednak, zachwycić już odbiorców w wielu krajach, prezentując swoje ilustracje między innymi w Chinach, Indonezji, Hiszpanii czy też Meksyku. Prace, które możemy zakupić w galerii Gołogórskiego, trudno określić w sposób jednoznaczny, ponieważ artystka korzysta z różnych technik i narzędzi korzystając zarówno z flamastrów jak i akwareli czy pasteli. Jednym słowem dzieli się swoimi wizjami niezależnie od tego jakich sposobów przekazu wymagają, liczy się rezultat końcowy i jak najadekwatniejsze przelanie wizji na papier, tak aby odbiorca najpełniej wychwycił każdy najdrobniejszy szczegół prezentowany przez malarkę. Jej aktualnie możliwe do nabycia prace, przedstawiają przede wszystkim symboliczne sceny z bajek, które będą stanowiły wyśmienity prezent dla każdego dziecka, a z uwagi na sposób ich wykonania, śmiem twierdzić, że nie tylko dla malusińskich ale również i tych całkiem już dorosłych. Prace emanują kolorem, wyrazistością i figurami. Kraty, romby, pasy, geometria, pomysł i dopracowany szczegół, to kwintesencja kreacji artystycznej wizji Loli Fischer.

Jak zatem zostać w posiadaniu tych nietuzinkowych i jedynych w swoim rodzaju dzieł?

Galeria proponuje nam zakup rysunków przeniesionych na płótno w technice cyfrowej, które zostały najpierw naciągnięte na płótna, a boki prac, zadrukowane. To co istotne dla każdego konesera sztuki, to fakt, że dany wytwór nie będzie sprzedawany masowo, a trafi jedynie do co najwyżej setki zainteresowanych, sygnowany własnoręcznym podpisem artysty. Co więcej, to właśnie sam twórca będzie czuwać nad efektem końcowym, skrupulatnie obserwując i nadzorując każdy etap tworzenia.

Nasuwające się pytanie brzmi: czy stać nas na taki luksus? Na szczęście, odpowiedź brzmi tak. Jeśli zatem zależy nam aby w naszym salonie nie wisiała nijaka reprodukcja, czy nudny plakat bez wyrazu, postawmy na jakość, unikatowość i zainwestujmy w prawdziwą sztukę. Cieszmy się kulturą w zaciszu domowego ogniska ale i szerzmy ją wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Taka praca to bowiem doskonały pomysł na prezent z okazji chrzcin, ślubu czy też dowód szacunku i sympatii dla bliskich nam osób. Aby nie pozostawać dłużej gołosłownym zapraszam do odwiedzenia strony internetowej: www.kup-obrazy.pl, bądź odwiedzenia galerii Gołogórskiego na ulicy Grodzkiej 29 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Kto wie, może artysta, zaprosi właśnie ciebie do pozowania do kolejnego aktu, jak to zwykł czynić wśród znajomych ale i zupełnie obcych ludzi spotkanych na ulicy. Efekty współpracy są rzeczywiście spektakularne! Tymczasem, miłego obcowania ze sztuką! Mnie osobiście, wciągnęła od pierwszego spojrzenia!

Zobacz »

KomentarzeLeave a Reply:

Name *

Mail (hidden) *

Website